Contact

Nederlandse Lacrosse Bond

Email: info@nederlandlacrosse.nl

Postadres:  Groeneweg 111, 3531 VD Utrecht

KVK: 30228261
BANK: NL55RABO0104385227 


Contactpersonen bestuur:

  • Hendrik van Sandick - Voorzitter - voorzitter@nederlandlacrosse.nl
  • Els Manders - Secretaris - secretaris@nederlandlacrosse.nl
  • Axel Bijker - Penningmeester - penningmeester@nederlandlacrosse.nl 
  • Henriette de Jong - Vicevoorzitter - Coordinator Topsport - topsport@nederlandlacrosse.nl
  • Andris van der Voort van der Kleij - Coordinator Breedtesport - breedtesport@nederlandlacrosse.nl
  • Jasper van der Horst - Coordinator Jeugd - jeugd@nederlandlacrosse.nl

Contactpersonen ondersteuning bestuur:

  • Leen van der Voet - Ledenadministratie - ledenadministratie@nederlandlacrosse.nl
  • Hendrik van Sandick - Verenigingscoordinator - verenigingscoordinator@nederlandlacrosse.nl